Kontakt


Hotel FRÝDL

Na Hlavní 23
182 00 Praha 8 - Březiněves
Mapa

Mob.:+420603290916 whatsapp
E-mail: frydl@frydl.cz
Stylové pokoje

Hotel Frýdl nabízí zajímavý interiér s použitím především přírodních a hřejivých materiálů, které navozují klidnou a příjemnou atmosféru.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, rychlovarnou konvicí, lednicí, TV a wifi.

Některé z pokojů mají kuřácký balkon, krb či vybavenou kuchyňku. Za malý poplatek 300 CZK Vám rádi poskytneme koš se dřevem na podpal.

Ubytovat se s domácím mazlíčkem je možné po předchozí domluvě a za malý poplatek (200 CZK do 10 kg a 400 CZK nad 10 kg) a vratný depozit (ve výši 1000 CZK).

Po předchozí dohodě Vám rádi připravíme na pokoj také dětskou postýlku pro děti do 3 let zdarma." Ať už na nás máte jakékoliv přání, nebojte se nám ho dát vědět předem. Rádi zajistíme, že vše bude podle Vašich představ."


                                                                                          - Lada Frýdlová, Front Office Manager
14
 


Kategorie pokojů


Vybrat si můžete z pokojů kategorie Standard, Comfort, Modern a Family.

STANDARD
dvoulůžkový a
 třílůžkový pokoj

  Nekuřácký pokoj 20 m² s vlastní koupelnou, televizí, rychlovarnou konvicí, fénem, kosmetikou. Některé z pokojů mají kuřácký balkón nebo krb.
     

COMFORT
dvoulůžkový
a třílůžkový pokoj

  Nekuřácký, klidný, rohový pokoj 25 m² s vlastní koupelnou, televizí, rychlovarnou konvicí (nabídka káva/čaj), lednicí, fénem, kosmetikou.
     
MODERN
dvoulůžkový
pokoj
  Nekuřácký, moderní pokoj 24 m² s balkónem, klimatizací, televizí, rychlovarnou konvicí (nabídka káva/čaj), lednicí, masážní sprchou, fénem, kosmetikou. Některé z pokojů mají kuřácký balkón.
     

MODERN
třílůžkový 
a čtyřlůžkový
pokoj

  Nekuřácký, moderní pokoj 32 m² s balkónem, klimatizací, televizí, rychlovarnou konvicí (nabídka káva/čaj), lednicí, masážní sprchou, fénem, kosmetikou. Některé z pokojů mají kuřácký balkón.
     
STANDARD apartmán pro
4-5 osob
  Nekuřácký pokoj 30 m² s vlastní koupelnou, televizí, rychlovarnou konvicí, fénem, kosmetikou. Některé z pokojů mají kuřácký balkón nebo krb.
     
COMFORT apartmán pro
5 osob
  Nekuřácký, klidný apartmán 35 m² s vlastní koupelnou, krbem, kuřáckým balkónem, televizí, rychlovarnou konvicí (nabídka káva/čaj), lednicí, fénem, kosmetikou.
     
FAMILY
apartmán pro 
5-6 osob 
  Součástí nekuřáckého, klidného a prostorného apartmánu 60-66 m² je předsíň, 2-3 pokoje, koupelna, samostatné WC. Apartmán je vybaven televizí s úhlopříčkou přes 100 cm, kuchyňkou s troubou a sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, vysoušečem vlasů a kosmetikou.