Náš příběh


Třicet let našeho rodinného podnikání mělo skromné začátky - dělnický domek o dvou místnostech z roku 1923, ve kterém nebyla ani koupelna. Po studiích jsme tento dům koupili za všechny naše úspory a svépomocí ho přestavěli na byt 3+1. Za komunismu podnikat nešlo, ale hned po revoluci jsme se rozhodli domek rozšířit o 3 pokoje na pronájem.

Dařilo se, a tak jsme o rok později mohli zřídit další 3 pokoje. Stále to však bylo málo a z našeho obývacího pokoje byl několik let sdílený prostor, kde jsme hostům podávali snídaně a večeře. Naši hosté se tak stali součástí našeho rodinného života. Nezřídka kdy se stalo, že naše děti korzovaly mezi hosty v pyžamu a místo spánku se snažily být součástí večerního dění. Ani jazykové bariéry jim nedělaly problém. Někteří hosté z Německa, Holandska a Švédska nás dodnes navštěvují a vzpomínají na to, jak naše děti tehdy bývaly malé. 

Bylo načase posunout naše služby o úroveň výš, a tak jsme v roce 1996 začali stavět novou budovu, kde se nyní nachází dalších 8 pokojů.

V roce 2005 jsme otevřeli restauraci v prostorách našeho původního bytu, což našemu podnikání dalo další rozměr. Zájem hostů však narůstal a bylo třeba rozšířit kapacitu. V roce 2011 jsme otevřeli další pokoje a kompletně zrekonstruovali všechny dosavadní. Z rodinného pensionu se tak stal hotel, ale dosud největší rozšíření nás teprve ještě čekalo.

Společně s nyní již dospělými potomky jsme se pustili do budování zcela nové etapy, tentokrát v moderním stylu. Tak v roce 2020 vznikla současná podoba hlavní budovy, kam se přestěhovala recepce a vznikly dvě patra luxusně vybavených pokojů. Spolu s tím jsme rozšířili restauraci o novou prosklenou část. Restaurace dostala také nové zázemí, venkovní prostory a její současný název - Na Hlavní 23.

A tím jsme se dostali do současnosti

A nastal ten správný čas poděkovat všem našim hostům - především těm, kteří se k nám vrací již desítky let a neustále nás inspirují k dalšímu rozvoji.
Moc si vážíme Vaší přízně a věříme, že se k nám i nadále budete rádi vracet!